Unipex 15W Sono Column Speaker | SC15JA
QAR 177
Out of stock
SKU
701005000000013
- Rated input: 15W
- Impedance: 8Ω
- 670 / 1k / 2kΩ (100V line)
- Sound pressure level: 91dB (1W/1m)
- Frequency response: 200Hz-6kHz
- Dimensions: 125 x 700 x 87 mm
- Mass: Approx. 3.2kg
| Delivery Option | 24 Hrs Delivery |
|---|---|
| Brands | Unipex |
| Dynamic frequency response range | 150 Hz - 15 kHz |
| Impedance | 8 Ω |
| Speakers | 3x 3.5" drivers |
| Weight, (kg) | 4.5 |
| Power (W) | 15 |
| Karaoke | No |
| Wheels | No |
| Multi-Lighting | No |
| Type | No |
| Bluetooth App | No |
| Item Returns | This item can be returned |
Write Your Own Review