SwitchEasy Genuine Leather Watch Band with Magnetic Lock for Apple Watch Series 4-Series 9 38/40/41mm Brown | SAW341238BN24
QAR 199
In stock
Only 1 left
SKU
603001000002274
| Delivery Option | 2 Hrs Delivery |
|---|---|
| Brands | SwitchEasy |
| Width | 20/22mm |
| Strap Thickness | ~2mm |
| Strap Length | Adjustable (~140-190mm) |
| Material | Genuine leather |
| Locking Style | Magnetic lock |
| Compatibility | Apple Watch 38/40/41mm (Series 4-9) |
| Adjustable Length | Yes (magnetic) |
| Item Returns | This item can be returned |
Write Your Own Review