HOCO Crystal Joy Wire-Controlled Earphones with Microphone - White | M101
QAR 12
In stock
SKU
603001000005174
| Is Pre-Order | No |
|---|---|
| Delivery Option | 2 Hrs Delivery |
| Brands | Hoco |
| Type | Wired Type-C Earphones |
| Number of Microphones | 1 |
| Dynamic frequency response range | 20Hz-20kHz |
| Impedance | 16Ω |
| Number of drivers per ear | 1 |
| Plug | USB-C |
| Built-In Microphone | Yes |
| Flat Cable | No |
| Hands Free Call | Yes |
| Wearing Detection | No |
| Wireless Charging | No |
| Cable Length | 1.2 m |
| Klevu Image | no_selection |
| Klevu Hover Image | no_selection |
| Item Returns | This item can be returned |
Write Your Own Review